Strona główna Strona główna e-Panel czytelnościt Kontakt Polska wersja językowa Switch to English Top
Pomagamy tworzyć czytelne ulotki. Czytamy między słowami. Dostrzegamy to, co może umknąć uwadze innych.

Pomagamy tworzyć czytelne ulotki

Instytut Czytelności oferuje Państwu profesjonalne wsparcie w zakresie badania czytelności ulotki. Unikalna struktura naszej firmy wiąże się zarówno ze sposobem pracy farmaceutycznej firmy doradczej jak i ze specyfiką pracy agencji badania opinii rynku.

Sprawdź nas

Doświadczenie

Nasze doświadczenie obejmuje współpracę nie tylko z największymi koncernami farmaceutycznymi, będącymi liderami w swoich branżach, ale także niewielkimi firmami produkcyjnymi o zasięgu lokalnym. W ten sposób zdobyliśmy umiejętność optymalnego dopasowania naszych rozwiązań do potrzeb Klienta oraz indywidualnego podejścia do każdego postawionego przed nami zadania. W celu uzyskania szczegółowych referencji potwierdzających jakość naszych usług, prosimy o kontakt.

Jesteśmy zespołem ludzi dysponujących specjalistyczną wiedzą, zdobytą w pracy dla największych, międzynarodowych agencji badawczych oraz działach rejestracji największych firm farmaceutycznych. Doświadczenie nie oznacza dla nas rutyny, dlatego każdy projekt jest wyzwaniem.

W trosce o najwyższą jakość naszych usług oraz nieustanne podnoszenie standardów profesjonalnych i etycznych rynku badawczego, przestrzegamy wytycznych zawartych w Kodeksie ESOMAR (Europejskie Towarzystwo Badań Opinii i Rynku), stosujemy się również do polskich wytycznych pracy badawczej . Gwarantuje to przestrzeganie przez nas rygorystycznych zasad realizacji badań, rekrutacji oraz szkolenia koordynatorów i ankieterów, nadzoru i kontroli poprawności ich pracy. Pracownicy Działu Badawczego są członkami Polskiego Towarzystwa Badaczy Opinii i Rynku.

 

"Doświadczenie nie oznacza dla nas rutyny a nasze badania realizujemy z pasją"