Strona główna Strona główna e-Panel czytelnościt Kontakt Polska wersja językowa Switch to English Top
Pomagamy tworzyć czytelne ulotki. Czytamy między słowami. Dostrzegamy to, co może umknąć uwadze innych.

Pomagamy tworzyć czytelne ulotki

Instytut Czytelności oferuje Państwu profesjonalne wsparcie w zakresie badania czytelności ulotki. Unikalna struktura naszej firmy wiąże się zarówno ze sposobem pracy farmaceutycznej firmy doradczej jak i ze specyfiką pracy agencji badania opinii rynku.

Sprawdź nas

Dlaczego warto nam zaufać

Wiemy, że bezpieczeństwo jest ważne dla naszych Klientów, dlatego gwarantujemy Państwu jakość usług na najwyższym poziomie. Jeśli nie będą Państwo zadowoleni z naszej współpracy, testy czytelności wykonamy powtórnie lub zwrócimy Państwu pieniądze. Płacą Państwo za efekt, jakim jest akceptacja raportu w Urzędzie.

Badania czytelności to jedyny obszar naszej działalności, dlatego cały nasz czas możemy poświęcić badaniom i poprawie czytelności ulotek. Ma to istotny wpływ na czas realizacji naszych projektów, oraz bezpośredni kontakt i indywidualne podejście do każdego Klienta. Tak wąski profil działalności pozwala nam również dostrzec to, co może ujść uwadze innym.

Badania właściwe poprzedza zawsze u nas dogłębna analiza ekspercka ulotki oraz badanie pilotażowe realizowane na 6 osobach. Dzięki takiemu rozwiązaniu już na początkowym etapie, wychwytywanych jest ok. 70-80% błędów, lub mało czytelnych rozwiązań które są poprawiane do dalszej serii badań. System taki sprawia, że ostateczna ulotka do badań jest bardziej czytelna.

Idea:

Już przed pierwszą rundą badania właściwego może zostać zidenty-fikowanych ok. 70-80% błędów w ulotce dla pacjenta.
 

Idea:

Efektem naszych działań jest sporządzenie raportu czytelności. Gwarantujemy jego zatwierdzenie w Urzędzie.
 

 

 

Poznaj naszą ofertę

Zobacz też:
Na czym polega komplekowość naszych działań
Dlaczego przywiązujemy wagę do nowatorskich rozwiązań