Strona główna Strona główna e-Panel czytelnościt Kontakt Polska wersja językowa Switch to English Top
Pomagamy tworzyć czytelne ulotki. Czytamy między słowami. Dostrzegamy to, co może umknąć uwadze innych.

Pomagamy tworzyć czytelne ulotki

Instytut Czytelności oferuje Państwu profesjonalne wsparcie w zakresie badania czytelności ulotki. Unikalna struktura naszej firmy wiąże się zarówno ze sposobem pracy farmaceutycznej firmy doradczej jak i ze specyfiką pracy agencji badania opinii rynku.

Sprawdź nas

Dlaczego przywiązujemy wagę do nowatorskich rozwiązań?

Misją naszej firmy jest tworzenie czytelnych ulotek i nie traktujemy tego tylko jako obowiązek wynikający z uregulowań prawnych. Dlatego, wciąż udoskonalamy metodologię, a do każdego badania podchodzimy z pasją, wykorzystując nowoczesne techniki optymalizacji czytelności.


Naszym Klientom udostępniamy następujące rozwiązania: 

e-Korektor. Oprogramowanie do zaawansowanych statystyk tekstu oraz identyfikacji trudnych zdań i wyrazów.

Licencjonowane oprogramowanie działające jako makro w edytorze tekstu Microsoft Word 2003/2007, które określa zaawansowane statystyki tekstu ulotek przy różnych wersjach ulotek. Program wskazuje potencjalnie trudne wyrazy i zdania w tekście ulotki. Dane z programu mogą posłużyć jako uzupełnienie raportu czytelności, oraz przede wszystkim znajdują swoje zastosowanie podczas poprawiania tekstu ulotki na wstępnym etapie pracy z ulotką.e-Transmisja. Internetowy system podglądu wideo.

System bezpośredniego podglądu sesji badawczych w trybie on-line. Jeśli Klient jest zainteresowany obejrzeniem jak ‘na żywo’ wyglądają badania czytelności ulotki, istnieje możliwość bezpośredniego podglądu - w trybie rzeczywistym z dowolnego komputera podłączonego do Internetu na Świecie. Pacjenci są za każdym razem uprzedzeni i wyrażają zgodę na rejestrację i transmisję wywiadów. Małe rozmiary kamery i komfortowe warunki realizacji wywiadów, powodują że pacjenci czują się swobodnie podczas testów.

e-Panel. Internetowy Panel Czytelności.

Klientom przydzielony zostanie hasło i login, które umożliwią logowanie się do platformy internetowej: http://panel.czytelnosc.pl. Logowania można dokonać poprzez wpisanie powyższego adresu, lub kliknięcie na ikonkę małej kłódki na górze strony. Panel czytelności stworzony został z myślą o wymagających Klientach, którzy chcą w krótkim czasie zapoznać się z wybranymi wynikami swoich badań. Jest też podstawowym narzędziem oceny rzetelności naszej pracy, umożliwiając szczegółową analizę wyników i sprawiając, że dane pochodzące od każdego pacjenta nie mogą umknąć niczyjej uwadze. [czytaj więcej]Jakie są funkcje panelu czytelności?Jakie są korzyści ze stosowania panelu czytelności?

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

693 851 861
(61) 623-21-65
ulotki@czytelnosc.pl