Strona główna Strona główna e-Panel czytelnościt Kontakt Polska wersja językowa Switch to English Top
Pomagamy tworzyć czytelne ulotki. Czytamy między słowami. Dostrzegamy to, co może umknąć uwadze innych.

Pomagamy tworzyć czytelne ulotki

Instytut Czytelności oferuje Państwu profesjonalne wsparcie w zakresie badania czytelności ulotki. Unikalna struktura naszej firmy wiąże się zarówno ze sposobem pracy farmaceutycznej firmy doradczej jak i ze specyfiką pracy agencji badania opinii rynku.

Sprawdź nas

Pomagamy tworzyć czytelne ulotki

Instytut Czytelności oferuje Państwu profesjonalne wsparcie w zakresie badania czytelności ulotki. Unikalna struktura naszej firmy wiąże się zarówno ze sposobem pracy farmaceutycznej firmy doradczej jak i ze specyfiką pracy agencji badania opinii i rynku.

Poznaj naszą ofertę

Idea:

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania. Cieszymy się, że możemy wspomóc zarówno wielkie koncerny farmaceutyczne jak i małe zakłady.

Kompetencje Instytutu Czytelności są połączeniem dwóch składowych:

1. Unikalna wiedza nt. zasad tworzenia czytelnych ulotek oraz znajomość urzędowych wymagań

Posiadamy unikalną wiedzę o badanym przedmiocie, a nasze badania pozwolą uniknąć wielu problemów przy konstruowaniu ulotek medycznych jak np. trudny język, specjalistyczna terminologia medyczna, zbyt mało informacji nt. ryzyka użytkowania, trudności interpretacyjne, trudności ze zlokalizowaniem kluczowych informacji. Dodatkowym atutem, jest obecność w firmie Działu Graficznego, który zajmuje się analizą, projektowaniem graficznym druków oraz składem tekstów.


2. Unikalna wiedza nt. metodologii: przeprowadzania i realizowania badań

Kompetencje badawcze i specyfika pracy agencji badawczej pozwala nam przeprowadzić na najwyższym poziomie badanie przy zachowaniu wszystkich standardów badawczych. Przejawia to się m.in. w profesjonalnym doborze próby pacjentów do badania, rekrutacji badanych o określonych kryteriach, koordynacji, konstrukcji narzędzi badawczych, moderowaniu wywiadów w sposób zapewniający interakcję z pacjentem, oraz analizy i raport uwzględniający wnioski zarówno ilościowe jak i jakościowe.Zobacz też:
Dlaczego warto nam zaufać
Na czym polega komplekowość naszych działań
Dlaczego przywiązujemy wagę do nowatorskich rozwiązań